Magnum Quest En İyi Şifacılar

Magnum Quest En İyi Şifacılar

Merhabalar. Biliyorsunuz Magnum Quest önerdiğimiz oyunlar arasında. Hatta geçen yazımda Magnum Quest En İyi Tankları tanıtmıştım. Şimdi sıra: Magnum Quest En İyi Şifacılar. Hadi Başlayalım. Önce tüm sınıflardan ayrım yapmadan can basabilen karakterleri tek tek bulalım. Resmi sitesini kullanıyorum bunun için. Sonrasında onlar arasında en iyi ilk 3 şifacıyı sıralayalım.

Magnum Quest Tam Liste Şifacılar

Şifacı Nedir? Kendi dışında takım arkadaşlarının sağlığını bir şekilde dolduran karakter şifacı özelliğine sahiptir.

Kutsal (Divinity)

Sur

Sur’un 2. yeteneği “Yanık Topraklar” herkesi yakıyor ve takım arkadaşlarından yananlara can yenileme sağlıyor.

Kale (Fortress)

Lilian

Lilian’nın ilk yeteneği çarpıcı: kutsal dokunuş en uzaktaki takım arkadaşının sağlığını saldırısının %1000’i kadar dolduruyor artanı kalkan olarak veriyor.

Arthur

magnum quest en iyi şifacı tank olabilir mi?

Hiç şaşırmayın ama en sağlam hp yenilemelerden biri bu tankta. İlk ve üçüncü yetenekleri işi yapıyor. Kutsal Müdahale 101 lvlda 2. seviye olunca 8 saniyelik kalkan etkisi aynı zamanda takım arkadaşlarının hpsini saldırının %100’ü kadar 8 saniye yeniliyor.

Kutsal ışık ise en düşük hpli takım arkadaşının canını saldırının %260’ı kadar yeniliyor. Çarpıcı değil mi bir tank için.

Vahşiler (Wild)

Harry, Gila, Rickers kendini iyileştirdiği için atlıyorum.

Naomi

Üçüncü yeteneği, Kutsal Totem, tüm takım arkadaşlarının sağlığını 6 saniye boyunca saldırının %65 oranında iyileştiriyor.

Orman (Forest)

Aeluin 

magnum quest en iyi şifacılar

Bildiğin şifacı. Tüm olayı takımı hayatta tutmak ve bu işte gayet iyi.

Ione

4. yeteneği, kurtarmaya giden damarlar, ölümcül darbe alan takım arkadaşının sağlığını 6 saniye boyunca her saniye %8 yeniliyor.

Gölge (Shadow)

Lycidas, Derla, Alden, Veara, Julien, Sorsha kendini şifaladığı için atlıyorum. Bunların dışında takım arkadaşlarını şifalayan karakter gölgede yok zaten.

Magnum Quest En İyi Şifacılar

  1. Açık ara AEULIN
  2. ARTHUR
  3. NAOMI

Bence burada şaşırtıcı olan bir tankın ARTHUR’un ikinci en iyi şifacı olması. Çünkü Arthur aynı zamanda kalkan veriyor, defans veriyor, savunmaya geçiyor. Bana sorsanız; “AEULIN mi ARTHUR mu?” yani küt diye cevap veremem. Şifa olarak Aeulin tur bindirir her şifacıya…ancak Arthur’un katkısı çok! Zor bir seçim gibi geliyor.

Çok teşekkürler. Görüşürüz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir