Magnum Quest En İyi DPS Karakterler

Magnum Quest En İyi DPS Karakterler

Merhabalar. Biliyorsunuz Magnum Quest önerdiğimiz oyunlar arasında. Hatta geçen yazımda Magnum Quest En İyi Tankları ve en iyi şifacıları bulmaya çalışmıştım. tanıtmıştım. Şimdi sıra: Magnum Quest En İyi DPS. Hadi Başlayalım. Önce tüm sınıflardan ayrım yapmadan tek tek DPS karakterleri bulalım. Resmi sitesini kullanıyorum bunun için. Sonrasında onlar arasında en iyi ilk 3 DPS karakteri sıralayalım.

Önemli Not: Biliyorsunuz karakterlerin 4 yeteneği var. En az 2 tanesi DP ile ilgili değilse ben onu DPS karakteri olarak görmüyorum. En iyi örnek SUR olacaktır. Sağlam DPS yapabilir bana göre DPS karakteri değil.

Magnum Quest DPS Karakterler

 1. Fang (Kale)
 2. Ecra (Kale)
 3. Ilya (Kale)
 4. Bill (Kale)
 5. Winden (Kale)
 6. Flann (Kale)
 7. Issy (Barbar)
 8. Ares (Barbar)
 9. Gila (Barbar)
 10. Hista (Barbar)
 11. Manton (Barbar)
 12. Zander (Barbar)
 13. Fabian (Orman)
 14. Cyan (Orman)
 15. Fie (Orman)
 16. Ione (Orman)
 17. Carlotta (Gölge)
 18. Veara (Gölge)
 19. Sorsha (Gölge)

Tekrarlamak gerekirse sadece 4 yetenekten en az 3 tanesi ile saldırı yapan karakterleri DPS karakteri olarak listeledim. Gelin şimdi her sınıf içerisinde en iyi DPS karakteri bulmaya çalışalım ve nihai listeyi oluşturalım.

Sınıfların En iyi DPS Karakterleri

Kale:

Bana göre öne çıkan en iyi DPS karakter: Feng. Özellikle tüm yetenekleri açıldığında sadece %24 fazla hasar vermiyor aynı zamanda vurduğu hasarın %30 kadarını kalkan alıyor, önündekileri 2 saniye yere seriyor, bu da yetmiyor üçüncü yetenek 2 kere vurup öldürürse hemen anında doluyor. Daha ne olabilir bilemiyorum. Bir eksi taraf (ki abartı olurdu karakter) önündeki düşmanlara vuruyor olması.

İkinciye de Acra yazarım.

Barbar

Açık ara tabi ki Ares. İlk yetenekle etrafındakilere ciddi hasar verirken tam açılınca büyü hasarı almıyor ve hasarın %40’ını sağlık olarak alıyor. İkinci yetenek daha yıkıcı. Hasar feci yanına kanama yanına defans kırma. Daha ne olacak bilemiyorum. 3. yetenek yetmez diyor. Hasar artışı ve hız veriyor. Hem daha hızlı hem daha çok vurmaya başlıyor. Verdiği hasar falan yetmemiş bir de son yetenekte ölümsüzlük vermişler. Yani takımda sağlam bir şifa varsa Ares ile baya halay çekerler.

İlginç gelebilir ama ikinci sıraya Issy yazarım. Tüm yetenekler açıldığında çok acayip işler yapar bu karakter. İlk sırada yazmamamın sebebi max potansiyele ulaşması zaman alıyor, yani sırayla yeteneklerin kullanılması ve kritik vuruşlar falan gerekiyor. Yoksa efsane DPS bence.

Orman

Fabian ve Cyan arasında çok gittim geldim. Cyan ışınlanıyor, sersemletiyor, kanama vuruyor, enerji emiyor, rakibin saldırısının arasına giriyor, yetmiyor %35 şans ile saldırı blokluyor. Çok acayip gerçekten. Fabian da ama tam bir DPS manyağı. Eğer hayatta kalırsa savaşın ortalarına kadar böyle hasar yok. Ferosity diye bir etki biriktirdikçe daha fazla vuruyor, defans yok sayıyor, kontrol büyülerine bağışık oluyor. İlginç olan takımda hız veren bir kahraman ile Fabian gerçekten manyağa döner. Sürekli etki birikir ve hasarı anormal artar.

Sanki Fabian ilk Cyan ikinci sıra. Ama hala çok net değilim.

Gölge

Açık ara Veara. Sadece harika bir çizim olduğu için değil. Veara ve tilkisi efsane işler yapıyor. 3-5 tane ayrı iş yapmıyorlar doğrudan DPS ve defans kırma. Hem de %60 gibi şaka bir oran. ayrıca beraber vurma şansları çok çok yüksek ve tilki sersemletiyor. Saldırı çarpanları çok acayip.

Hadi artık son listeyi yapalım ve bitirelim.

Magnum Quest En İyi DPS Karakterler

Feng – Acra (Kale)

Ares – Issy (Barbar)

Fabian – Cyan (Orman)

Veara (Gölge)

Çok teşekkürler. Görüşmek üzere.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir