Valor Legends İyi mi? Gayet İyi Öneriyoruz

Valor Legends İyi mi? Gayet İyi Öneriyoruz

Merhabalar arkadaşlar. Valor Legends oyununun tanıtı ile karşınızdayım. Her zaman olduğu gibi oyun künyesi ile başlayalım ve oyunun temel sistemlerine göz atalım. Hadi başlayalım.

Valor Legends Oyna: Oyun Künyesi

  • Öncelikle bizim de önerdiğimiz bu yaratıcı ve sürükleyici oyun Google Playstore üzerinden 4.6 ile çok yüksek bir puan almış (bir resmi tanıtıma göz atın).
  • Yer tutmuyor desem yalan olur. 1.76 Gb. Ayrıca, iyi bir bağlantı istiyor oyun. Buna bağlı yükleme süreleri biraz bir tık uzayabilir. Ancak bekleme hissi yok oyunda.
  • Isınma yok. Takılma kasma yok. Samsung Galaxy J7 P2
  • TÜRKÇE dil desteği VAR.
  • Firması zaten çok başarılı. Century Games!
  • Klan sistemi var ancak sohbet dönmüyor. Türk klanı henüz yok.
  • Yatay ekran ve grafikler yeterli. Ancak bazılarını karakterleri küçük bulabilir. Bu beni etkilemedi.
  • Oyunun yaratıcılığı 2 dolu sayfa etkinlik ve aklınıza gelecek her sistem var. Detaylar çok. Gerçekten özgün bir çalışma olmuş.
  • Oyun parası kristal bol kese dağıtılıyor. Ayrıca oyun içerisinde kaynaklar da yeterince bol dağıtılıyor.
  • PvP var. Ancak asıl sıralama klan savaşları ile ilgili.

Valor Legends Nasıl Oynanır?

Öncelikle oyun bir Idle RPG oyunu. Yani kapalıyken bile kazanıyorsunuz. Ayrıca, bir RPG oyununda olması gerek dediğiniz her sey var. Ana tema tabi ki karakterlerin açılması ve en güçlü takımı yaratabilmek.

Anakara ile başlayalım.

Anakara

İhtiyacınız olan tüm binalar burada:

Valor Legends Nasıl Oynanır?

Lonca: İhtiyacınız olan eşyaların en verimli toplanabildiği yer. Şaşırtıcı ama Lonca Zindanı savaşlarını mutlaka her gün yapın. Ödül seviyesini ayarlamayı unutmayın. Seviye arttıkça eşyalar güzelleşir. Ayrıca Loca Savaşları, Lonca Dükkanı, Duası ve Teknolojisi var. Teknoloji baya işe yarıyor düzenli basın derim. Ayrıca dükkana her gün bakın çok rahat sağlam eşya seti toparlarsınız.

Arşiv ve Kahin Kristal: Arşiv sistemi yeni popüler oldu RPG oyunlarda. Takımlar var ve o takımdaki tüm kahramanları çıkarırsanız o kahramanlar bonus alıyor. Kahin kristali ise tüm kahramanlara bonus sağlıyor. Lvl artması için kahraman geliştirmeniz gerek.

Çağrı Döngüsü: En önemli yer. Tabi ki kahraman çıkardığımız yer.

Ruh Sunağı: Bana göre yine önemli sistemlerden biri. Oyun başında hepimiz karakter deneriz ve bazıları çöp çıkar. Tüm harcamaları geri alabilirsiniz. Şaka gibi bir maliyetle oyun kristali 20.

Kutsal Yaşam Kaynağı: 4 sınıf karakteri doğrudan çağırabildiğiniz yer. Çağrı döngüsünde sınıf belirleme yok. Ne gelirse artık. Burada hangi sınıfa gitmek isterseniz onu açarsınız.

Kutsama Tapınağı: Bu da son zamanların popüler. Takımı 5 kişilik kuruyorsunuz ve bu takımın en düşük lvlv alan karakteri kadar diğer karakterleri otomatik geliştiriyorsunuz. Yani aslında tğm kaynakları en iyi 5’e harcarken diğer larakterlerde harcama yapmadan buradan lvl alıyor.

Büyü Dükkanı: Oyunun marketi. Mutlaka bakın. Hiç zorlamadan bir çok şey sunuyor oyun.7 ayrı dükkan düşünülmüş. Özellikle Arena Dükkanını kaçırmayın derim. Tek kötü yan 1 ayda değişiyor yenileniyor olması.

Demirhane: Karakterlerden biri 3 yıldız olunca Rune takma hakkı kazanıyor. Demirhanede rune geliştirme imkanları var.

Ayrıca tüm etkinlikler ve bol kepçeden dağıtılan ödüller de bu sayfada en sağda ve solda. Gerçekten bol kese…

Vahşi Alan

Valor Legends oyna. Öneriyoruz

Tüm savaş alanları burada desek yeridir. Benim en sevdiğim yanlarından biri burası. Yap yap bitmiyor. Çok imkan var.

Arena: Arena biliyorsunuz zaten.

 Masal Diyarı: Raid alanı gibi düşünün. Bir önemli nokta her masalı tamamladıkça süper eşyalar ve kutsal silahlar vermesi. Unutmayın yapın bu bölümleri.

Gizemli Diyarlar: 5 ayrı harita var ve hepsinden dükkanda gereken ödüller biriktiriliyor. Unutmayın bu ödülleri arttırmak için oyun haritasını hızlı açın.

Sonsuz Yol: Yine olmazsa olmazlardan. Kısaca kule ya da kat açmaca. ÖDÜLLERİ EFSANE.

Kalkış Yeri: Bilen vardır mutlaka Heroes Might and Magic. Aynı haritada gezinmece ve hazine toplamaca. En sevdiğim sistemlerden biridir.

Devam 3. ana bölüm.

Idle Ödülleri

Bu bölümden afk iken kazandıklarınızı toplayın. Kırmızı sandığa tıklamak yeter. Ayrıca her gün Zaman Yolculuğu ve Ödül kısımlarından toparlamayı unutmayın ödülleri.

En iyi takım. Valor Legends

Kahramanlar

İşte favori sistemim. Kahramanların geliştirilmesi ve herşey. Gördüğünüz tüm bu karakterler oyundan çıkarıldı. Diyorum ya bol keseden…

Valor Legends karakterleri

Kahraman geliştirme klasik diyebilirim.

Valor Legends Savaşçı

Şunu not alın: En yıpratıcı geliştirme 2 yıldızdan 3 yıldıza. Çünkü anyı karakterden 2 ve diğerlerinden aynı sınıf ve seviye 4 tane istiyor. Ayrıca her yıldız sonrası feda edebileceğimiz karakterin de yıldız seviyesi artıyor. Son olarak da; 2 yıldızdan 3 yıldıza çıkmak için feda edileceklerin tek yıldız olması gerekiyor. Yani hangi sınıftan olursa olsun aynı gelen 5 yıldız karakterleri mutlaka tutun. 

Karakterlerin geliştirildi bu sistemden eşyalar da geliştiriliyor. Eşyayı en iyisini otomatik karakter kuşanıyor. Eşyaya bastığınızda gelişti açıksa üzerinde işaret görüyorsunuz.

Başka önemli bir nokta karakterlerin yetenekleri 4 tane burada yer alıyor. Karakter seçiminde elbette bu yetenekler çok önemli. Yıldız aldıkça yetenekler gelişiyor. Geliştirmeden gelişen yeteneği okuyup kıyaslayın derim. Kaynaklarınız boşa gitmesin.

Valor Legends: Bendeki Takım

Biliyorsunuz bir oyunu oynamadan tanıtmıyoruz. Para harcamadan ulaştığım bana göre en iyi takım şu:

En iyi takım. Valor Legends

Renaud: Savaşçı ama ben tank olarak da geliştirdim. en güzel yanı can yenilemesi ve aynı çizgideki düşmanları 4 sny sersemletmesi.

Diana: Muhafız. Tüm yetenekleri etkileyici. Bana göre en büyük özelliği enerji çalması ve kritiği en yüksek DPS karakterlerden biri olması.

Edwyrd: Muhafız. En etkileyici özelliği rakipleri kitlemesi, yüksek hasar vermesi ve ışınlanan düşmanlara karşı en güçlü 2 DPS karakteri koruması. Kitleme okları ayrıca efsane DPS yapıyor.

Brooke: Bu amcayı sadece düşmanların yeteneklerini sustursun diye kullanıyorum. DPS alan fena değil.

Margeret: Şifacım ve bana göre oyunun en iyi şifacısı. Ayrıca oyun başında savaşçıma buff atıyor ve sağlık yeniliyor.

Resimde görüyorsunuz 98 bin puanla 122binlik takımı alıyorum.

Benden şimdilik bu kadar. Uzun lafın kısası ben Valor Legends oyununu gayet beğendim. Önerdiğimiz oyunlar listesine (listeye buradan bakın) rahatlıkla giriyor.

Çok teşekkürler. Görüşürüz keyifli oyunlar.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir