Valor Legends Kahramanlar Rehberi 2022

Valor Legends Kahramanlar Rehberi 2022

Merhabalar. Valor Legends Kahramanlar rehberi 2022 yılı için hazır. Daha önce önerdiğimiz oyunlar arasında yer alan Valor Legends detaylı ama çok da yenilikçi olmayan bir kahraman sistemi sunuyor. Yine de unutmayın bu  sürükleyici oyun Google Playstore üzerinden 4.6 ile çok yüksek bir puan almış (resmi tanıtıma göz atın).  Hadi bakalım hemen:

Valor Legends Kahramanlar

Elimdeki kahramanları paylaşıp ilk beş takımımı paylaşmak istiyorum. Daha sonra kahraman gelişiminden ve en son da kahramanları nereden toplayabileceğimizi anlatmak istiyorum. Elimdeki takım parasız tamamen oyun imkanları ile oluştu ve 17-2 haritasına ve Kulede 190’a rahat geldi. Fikir versin yani.

Valor Legends Kahramanlar Rehberi Valor Legends kule 190 lvl para harcamadan

Takımım şu. Ayrıca bazı beğendiğim kahramanları da paylaşacağım.

Renaud – Savaşçı

Ben bir tank olarak kullanıyorum. Bir çok kişi savunma özelliğinin eksik olduğunu düşünecektir. Sadece pasif yetenekte %10 savunma artışı var. Ancak, ilk yeteneği ve can çalması DPS tank olarak kullanılmasına izin veriyor bence. İlk yeteneğin sersemletmesi aynı hizzada tüm düşmanları etkiliyor. Ayrıca. Margaret ile birlikte kullanınca Margaretin sağlık koruması ve can çalma tanklamasına yetiyor.

Diana – Muhafız

Tam bir DPS. Neden mi? Kritik oranı alıyor ve 4. yetenekle kritiği arttırıyor. Yetmiyor ilk yetenek tek kalan düşmana 4 ok atıyor. Ayrıca, yetmiyor 2. yetenek Ruh Emici etki verebiliyor. Yani düçman yetenek kullanamıyor.

Edwyrd – Muhafız

Öncelikle bu kadar iyi bir kahraman bu kadar kötü bir isim koyulmaz. Bence efsane işler yapıyor bu elf abi. İlk yetenek DPS manyağı yapıyor ve süreli hasar bırakıyor. 2. yetenek düşmanın saldırı ve kritik oranını yiyor. Son yetenek ise en iyi 2 DPS’ni koruyor. etrafına gelenlere süreli hasar veriyor. Dedim ya çok ilginç bir DPS.

Margaret – Keşiş

Yani şifacı. Bana göre çok sağlam şifacı. Oranları yüksek ve ilk 2 yetenek süreli şifa atıyor. 4. yenetenek koruma atıyor bir takım arkadaşına. Ben de tank olan Renaud’a.

Brooke – Muhafız

Bence çok önemli bir iş yapıyor bu kahraman. Özellikle Diana ile birlikte onu Ruh Emici etkisi için kullanıyorum. Ruh etkisi yersen yetenek kullanamazsın. Bana öre çok önemli yetenek. Brooke ilk 2 yetenek ile düşmanı kilitliyor ve yetenek kullanamıyorlar. Son yetenek ise enerji kazandırıyor yani daha hızlı yetenek kullanabiliyor. Bir bakıma sürekli düşmanının yeteneklerini kesebilirsin.

Ayrıca, elimde olan ama geliştiremediğim şu iki kahraman da bence sağlam iş yapar. Bakın derim.: Sinclair ve Terrence.

Valor Legends Kahraman Yükseltme?

Öncelikle şunu bilmenizi istiyorum her ırktan kahraman toplamak yerine odaklanın bir ırka. Çünkü kahraman gelişiminde aynı ırktan çok fazla kahramana ihtiyacınız olacak. Görsellerle anlatayım:

Valor Legends kahraman yükseltme!

Şimdi ilk resimden başlıyorum ve devam ediyorum:

  1. 5 yıldızdan 1 mor yıldıza, kahramanın kendisinden ve 2 tane aynı ırktan
  2. 1 mor yıldızdan 2 mora, aynı ırktan 4 tane
  3. 2 mor yıldızdan 3 mor yıldıza, kendisinden 2 tane ve aynı ırktan bir tane tek mor yıldızlı
  4. 3 mordan 4 mor yıldıza, kendinden 2 tane ve aynı ırktan 2 mor yıldızlı bir tane.

Görüyorsunuz bir kahramanı 4 yıldıza taşırken de mor yıldızlılar gidiyor. Yani onlardan da üretip tutmak gerek. Bu sebeple dedim ki aynı ırktan gidin ve kahraman toplayın.

Nasıl? Nereden? Son bölümde bu sorulara cevap verelim

Kahramanlar Nereden Toplanır?

Kahramanları oyun bol bol dağıtıyor desem abartmam. Sonuçta bendekilerin tamamı oyun imkanlarıyla. Şu kontrolleri, özellikle Büyü Dükkanında, her gün yapın:

Valor Legends kahraman çıkarma!

Ayrıca, bir detay bilgi vereyim Kutsama Tapınağına koyduğunuz kahramanlar en fazla 110 lvl alıyor. Yani takımınızı 125 yapsanız tüm kahramanlarla Kutsamada otomatik lvl alan kahramanlar yani 110 lvlda kalacak.

Kendinize dikkat edin. Görüşmek üzere.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir