Elemental Titans İyi mi? Parasız oynanır mı?

Elemental Titans İyi mi? Parasız oynanır mı?

Merhabalar. Hoşgeldiniz. Başka bir RPG daha. Elemental Titans yazımla buradayım. Hadi başlayalım.

Elemental Titans Oyun Künyesi

  • Yeni yeni fark edilen bir RPG Idle Arena 3D oynu. 1500 yorumla 4.7 gibi kral bir puanlama almış. . 200 bin + indirme Google Play Store üzerinden yorumlara da bakabilirsiniz.
  • Yer kaplıyor: 1.88 GB
  • Isınma hafif var. Takılma yok. Grafikler iyi.
  • Klan sistemi oturmuş ama süper bir sohbet yok genel dünyadan. Türk klanı yok şuanda.
  • Türkçe dil desteği yok.
  • Reklam yok. Max 2 tanıtım çıkıyor hemen kapatılanlardan.
  • Oyun kristali bol keseden veriliyor, etkinlik ve kristal dağıtma bitmiyor. En güzel yanlarından biri enerji diye bir şey yok. Ayrıca o kadar çok kristal ve karakter atıyor ki birazdan göstereceğim karakterler uçuyor. P2W kesin değil. Şimdilik en azından!
  • Bir RPG oyununda bulacağınız sistemlerin hepsi var. Akıyor oyun ve sizi içerde tutuyor özellikle savaş ve zindan ve gerçek zamanlı savaşlar bitmiyor desem yeridir.
  • Bence tek eksi yanı çok çeşitli karakterlerin olmasına karşın yeteneklerin manuel kullanımı çok zor. Yani otomatiğe bağlıyorsunuz. Yani bir RAID tadı beklemeyin.

Oyunu tanıtmak istiyorum genel bir bakışla.

Elemantal Titans Şehir Meydanı

Elemantal Titans Ana Meydan

Öncelikle şuna dikkat çekelim. 1 haftada ortalama günde 1-2 saat ile 68 lvl. Ana meydan karışık değil temel tüm sistemler var.

Temel olarak devam eden bir hikaye/Campaign var. Klan sistemi var. Bahsettiğim tüm etkinliklerin yer aldığı Adventure ve Hall of magic sistemleri var.

Başka çarpıcı bir konu lvl ilerledikçe kahramanlar da ilerliyor bakın mesela:

 

Elemantal Titank karakterler

Bir karakterin 5 yıldız başladığını (sarı) düşünürseniz bakın parasız kaç tane karakteri uçurmuşum. Ayrıca bu uçurduğum en üst sırada duran karakterlerden 3 tanesi Arena ilk 20 de yer alan oyuncuların en favori karekterleri. Yani oyun gerçekten P2W değil. 

Hikaye/Campaign

Hikayeyi ihmal etmeyin çok iyi kristal ve malzeme veriyor. Ayrıca, bilirseniz en hızlı lvl alma yolu.

Adventure/Etkinlikler

Dediğim gibi etkinlik oyunda bitmiyor. Bu sayfada 8 devamında da bir o kadar var. Alt sıradan mesela PVP olanlara geçebiliyorsunuz. Yine kristal bol kese.

Karakter ve Savaş Sistemi

Dediğim gibi oyunun tek geliştirilecek yanı savaş sisteminde yeteneklerin manuel kullanımın çok zor olması. Aşağıdaki resimde mesela ben otomatiğe bağlamış oynuyorum.

Elemntal Titans Savaş Sistemi

Karakterler gerçekten çok fazla ve ince hazırlanmış. Ayrıca karakter gelişimi içerisinde o kadar çok sistem var ki… Sizi sarıyor her biri.

Elemental Titans Karakter gelişimi.

Yukarıdaki resimde görüyorsunuz karakterin üstünde lvl alma hariç 5 sistem var.

Uzun lafın kısası dostlar çok kolay önerdiğimiz oyunlar listesine girmeye hak kazanan bir oyun. Daha yeni yeni ilgi çekiyor ve şuan inanılmaz bol kese herşey. Deneyin deriz.

Çok teşekkürler görüşmek üzere.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir